- In stock
Air fryer Bosch 6 series MAF671B1, black, 1800 W, 7.2 l
Air fryer Bosch 6 series MAF671B1, black, 1800 W, 7.2 l
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BOSCH, Bosch |
| Model | MAF671B1 |
| Power | 1800W |
| Color | Black color |
| Capacity | 7.2 liters |
| Timer | Yes |
| Automatic shutdown | Yes |
| Operating temperature | 40 - 200°C |
| Non-stick coating | Yes |
| Overheating protection | Yes |
| Cable length | 0.9 m |
| With audible signal | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Program list: VegetablesBreadFrench friesKeep warmSmall cakesMeatPoultryFish |
| Weight | 7.2 kg. |
| Length | 365 mm. |
| Width | 365 mm. |
| Height | 381 mm. |
| Country of manufacture | CN |