- Prekė sandėlyje
Karšto oro gruzdintuvė Bosch 6 serija MAF671B1, juoda, 1800W
Karšto oro gruzdintuvė Bosch 6 serija MAF671B1, juoda, 1800W



Karšto oro gruzdintuvė Bosch 6 serija MAF671B1, juoda, 1800W
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BOSCH, Bosch |
| Modelis | MAF671B1 |
| Galia | 1800 W |
| Spalva | Juoda sp |
| Talpa | 7.2 l |
| Laikmatis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Darbinė temperatūra | 40 - 200°C |
| Nelimpanti danga | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Laido ilgis | 0.9 m |
| Su garsiniu signalu | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | Programų sąrašas: DaržovėsDuonaGruzdintos bulvytėsLaikyti šiltaiMaži pyragaičiaiMėsaPaukštienaŽuvis |
| Svoris | 7.2 kg. |
| Ilgis | 365 mm. |
| Plotis | 365 mm. |
| Aukštis | 381 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |