-
−9%
DR LUCY Shine Short hair - dog shampoo - 250 ml
DR LUCY Shine Short hair - dog shampoo - 250 ml
Guarantee
36 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Suitable for pet coat types | Short coat, Smooth (short) coat |
| Product category | Shampoo |
| Shampoo effect | Nourishing, Moisturizing, Regenerating |
| Package type | Bottle |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Weight | 270 g |
| Volume | 250 ml |
| Weight range | 201 g - 499 g |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |