-
−9%
DR LUCY Shine trumpų plaukų šampūnas šunims, 250 ml
DR LUCY Shine trumpų plaukų šampūnas šunims, 250 ml
DR LUCY Shine trumpų plaukų šampūnas šunims, 250 ml
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Shampoo effect | Nourishing, Moisturizing, Regenerating |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Suitable for pet coat types | Smooth (short) coat, Short coat |
| Weight range | 201 g - 499 g |
| Weight | 270 g |
| Volume | 250 ml |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |