-
−9%
DR LUCY Eco set for rough coat - conditioner and shampoo for dogs
DR LUCY Eco set for rough coat - conditioner and shampoo for dogs
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Shampoo effect | Regenerating, Moisturizing |
| Category | For dog |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Age of the pet | At any age |
| Suitable for pet coat types | Coarse coat |
| Volume | 200 ml |
| Weight | 250 g |
| Weight range | 201 g - 499 g |
| Warnings | Do not allow contact with eyes or mucous membranes., Keep out of the reach of children. |