-
−9%
DR LUCY Eko rinkinys šiurkščiaplaukiam kailiui - kondicionierius ir šampūnas šunims
DR LUCY Eko rinkinys šiurkščiaplaukiam kailiui - kondicionierius ir šampūnas šunims
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Category | For dog |
| Product category | Shampoo |
| Age of the pet | At any age |
| Package type | Bottle |
| Shampoo effect | Moisturizing, Regenerating |
| Suitable for pet coat types | Coarse coat |
| Weight range | 201 g - 499 g |
| Weight | 250 g |
| Volume | 200 ml |
| Warnings | Do not allow contact with eyes or mucous membranes., Keep out of the reach of children. |