DIAMENTIQ Bonita grey - cat litter box
DIAMENTIQ Bonita grey - cat litter box







DIAMENTIQ Bonita grey - cat litter box
Guarantee
0 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product category | Litter box |
| Category | For cat |
| Material | Plastic |
| Product colour | Grey |
| Width | 571 mm |
| Weight | 1 kg |
| Depth | 392 mm |
| Height | 209 mm |
| Weight range | 1 kg - 1,9 kg |