DIAMENTIQ Bonita pilka - kačių kraiko dėžutė
DIAMENTIQ Bonita pilka - kačių kraiko dėžutė







DIAMENTIQ Bonita pilka - kačių kraiko dėžutė
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product category | Litter box |
| Category | For cat |
| Material | Plastic |
| Product colour | Grey |
| Width | 571 mm |
| Weight | 1 kg |
| Depth | 392 mm |
| Height | 209 mm |
| Weight range | 1 kg - 1,9 kg |