- In stock
-
−16%
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
4 - 7
business days
| Power | 22 kW |
| With cable | Yes |
| Cable length | 5 years |
| Wire shape | Straight |
| State support | Valid |
| Cable type | type 2 |
| Length | 300mm |
| Height | 300mm |
| Width | 350mm |
| Weight | 5000 grams |