- Prekė sandėlyje
-
−16%





Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 7*
d. d.
| Galia | 22 kW |
| Su laidu | Taip |
| Laido ilgis | 5 m |
| Laido forma | Tiesus |
| Valstybės parama | Galioja |
| Laido tipas | type 2 |
| Ilgis | 300 mm |
| Aukštis | 300 mm |
| Plotis | 350 mm |
| Svoris | 5000 g |