- New
- In stock
UNIVERSAL DRILL BOSCH 4X75MM
UNIVERSAL DRILL BOSCH 4X75MM
UNIVERSAL DRILL BOSCH 4X75MM
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BOSCH, Bosch |
| Article | 2608900604 |
| Length | 7.5 cm, 146 mm. |
| Working part length | 4cm |
| Diameter | 4mm |
| Mounting type | Straight |
| Material to be processed | Wood, Concrete, Steel, Plastic |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.019 kg. |
| Width | 41 mm. |
| Height | 5 mm. |
| Country of manufacture | DE |