- Nauja
- Prekė sandėlyje
Universalus grąžtas Bosch, 4x75 mm
Universalus grąžtas Bosch, 4x75 mm
Universalus grąžtas Bosch, 4x75 mm
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BOSCH, Bosch |
| Artikulas | 2608900604 |
| Ilgis | 7.5 cm, 146 mm. |
| Darbinės dalies ilgis | 4 cm |
| Skersmuo | 4 mm |
| Tvirtinimo tipas | Tiesus |
| Apdirbama medžiaga | Mediena, Betonas, Plienas, Plastikas |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.019 kg. |
| Plotis | 41 mm. |
| Aukštis | 5 mm. |
| Pagaminimo šalis | DE |