- In stock.
Multi drill bit irwin 4x80mm
Multi drill bit irwin 4x80mm
Multi drill bit irwin 4x80mm
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | IRWIN, Irwin |
| Length | 8 cm, 166 mm. |
| Working part length | 4.5 cm |
| Diameter | 4mm |
| Material | Concrete |
| Mounting type | Straight |
| Material to be processed | Concrete, Masonry |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Weight | 0.01 kg. |
| Width | 49 mm. |
| Height | 7 mm. |
| Country of manufacture | CN |