- Prekė sandelyje
Universalus betono grąžtas IRWIN, 4x80 mm
Universalus betono grąžtas IRWIN, 4x80 mm
Universalus betono grąžtas IRWIN, 4x80 mm
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | IRWIN, Irwin |
| Ilgis | 8 cm, 166 mm. |
| Darbinės dalies ilgis | 4.5 cm |
| Skersmuo | 4 mm |
| Medžiaga | Betonas |
| Tvirtinimo tipas | Tiesus |
| Apdirbama medžiaga | Betonas, Mūras |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 0.01 kg. |
| Plotis | 49 mm. |
| Aukštis | 7 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |