- In stock
Cocktail shakers Sencor SBU7878, black
Cocktail shakers Sencor SBU7878, black
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SENCOR, Sencor |
| Model | SBU7878 |
| Color | Black color |
| Capacity | 1.5 liters |
| Housing material | Plastic |
| Power | 1500W |
| Number of speeds | 7 |
| Number of nozzles | 1 |
| Turbo mode | No |
| Number of dishes | 3 |
| Pulse mode | Yes |
| Cable length | 1.1 m |
| Dishwasher safe | Yes |
| Complete set | Mixing container (1 pc.), Lid with hole (3 pcs.), Lid (2 pcs.), Drinking cup (2 pcs.), Dosing cap (1 pc.), Knife (1 pc.) |
| Ice crusher | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Additional information | Vacuum mixing. 2 x 700 ml bottle. Non-slip feet |
| Weight | 5.774 kg. |
| Length | 358 mm. |
| Width | 325 mm. |
| Height | 298 mm. |
| Country of manufacture | CN |