- Prekė sandėlyje
Kokteilių plaktuvas Sencor SBU7878, juoda
Kokteilių plaktuvas Sencor SBU7878, juoda



Kokteilių plaktuvas Sencor SBU7878, juoda
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SENCOR, Sencor |
| Modelis | SBU7878 |
| Spalva | Juoda sp |
| Talpa | 1.5 l |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Galia | 1500 W |
| Greičių skaičius | 7 |
| Antgalių skaičius | 1 |
| Turbo režimas | Ne |
| Indų skaičius | 3 |
| Pulsinis režimas | Taip |
| Laido ilgis | 1.1 m |
| Galima plauti indaplovėje | Taip |
| Komplektacija | Maišymo indas (1 vnt.), Dangtelis su anga (3 vnt.), Dangtelis (2 vnt.), Gertuvė (2 vnt.), Dozavimo dangtelis (1 vnt.), Peilis (1 vnt.) |
| Ledo smulkintuvas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Vakuuminis maišymas. 2 x 700 ml buteliukas. Neslystančios kojos |
| Svoris | 5.774 kg. |
| Ilgis | 358 mm. |
| Plotis | 325 mm. |
| Aukštis | 298 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |