- In stock.
-
−25%
COOKER E-E I SCP 42021GY SENCOR
COOKER E-E I SCP 42021GY SENCOR
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SENCOR, Sencor |
| Model | SCP 42021GY |
| Width | 58 cm, 580 mm. |
| Depth | 35.5 cm |
| Height | 7.5 cm, 75 mm. |
| Color | Black color |
| Weight | 5.24 kg, 5.44 kg. |
| Power | 3500W |
| Hob type | Induction |
| Hob surface | Glass ceramics |
| Number of cooking zones | 2 |
| Cooking zone power | 200-2000W; 200-1500W |
| Management | Sensory |
| Overheating protection | Yes |
| Stove lid | Without lid |
| Timer | No |
| Screen | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Length | 360mm. |
| Country of manufacture | CN |