- Prekė sandelyje
-
−25%
VIRYKLĖ E-E I SCP 42021GY SENCOR
VIRYKLĖ E-E I SCP 42021GY SENCOR
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SENCOR, Sencor |
| Modelis | SCP 42021GY |
| Plotis | 58 cm, 580 mm. |
| Gylis | 35.5 cm |
| Aukštis | 7.5 cm, 75 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Svoris | 5.24 kg, 5.44 kg. |
| Galia | 3500 W |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitlentės paviršius | Stiklo keramika |
| Kaitviečių skaičius | 2 |
| Kaitviečių galia | 200-2000W; 200-1500 W |
| Valdymas | Sensorinis |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Laikmatis | Ne |
| Ekranas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Ilgis | 360 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |