Synology ?HAT3300-4T NAS 4TB SATA 3.5 HDD 3.5" 4.1 TB Serial ATA
Synology ?HAT3300-4T NAS 4TB SATA 3.5 HDD 3.5" 4.1 TB Serial ATA




Synology ?HAT3300-4T NAS 4TB SATA 3.5 HDD 3.5" 4.1 TB Serial ATA
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
12 - 17
business days
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Component for | NAS |
| Interface | Serial ATA |
| HDD capacity | 4.1 TB |
| HDD sustained transfer rate | 202 MiB/s |
| Type | HDD |
| HDD speed | 5400 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| Power consumption (standby) | 3.96 W |
| Power consumption (write) | 4.85 W |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 65 °C |
| Warnings | Do not expose to high temperatures or moisture., Do not open or disassemble., Do not drop and avoid strong impacts. |