Synology ?HAT3300-4T NAS 4TB SATA 3.5 HDD 3.5' 4.1 TB Serial ATA
Synology ?HAT3300-4T NAS 4TB SATA 3.5 HDD 3.5' 4.1 TB Serial ATA




Synology ?HAT3300-4T NAS 4TB SATA 3.5 HDD 3.5' 4.1 TB Serial ATA
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 12 - 17*
d. d.
| HDD sąsajos perdavimo greitis | 6 Gb/s |
| Komponentas skirtas | NAS |
| Sąsaja | Serijinis ATA |
| Kietojo disko talpa | 4,1 TB |
| Nuolatinis kietojo disko perdavimo greitis | 202 MiB/s |
| Tipas | Kietasis diskas (HDD) |
| Kietojo disko greitis | 5400 aps./min. |
| Kietojo disko dydis | 3,5 colio |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 3,96 W |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 4,85 W |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–65 °C |
| Įspėjimai | Nelaikykite aukštoje temperatūroje ar drėgmėje. Neatidarykite ir neišardykite. Nenumeskite ir venkite stiprių smūgių. |