Manual coffee grinder Hario Column CM-502C
Manual coffee grinder Hario Column CM-502C
Manual coffee grinder Hario Column CM-502C
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Natural wood |
| Product type | Burr grinder |
| Material | Wood, Ceramic, Iron |
| Built-in dispenser | Yes |
| Coffee beans capacity | 40 g |
| Shredding function | Yes |
| Width | 152 mm |
| Height | 231 mm |
| Package weight | 600 g |
| Depth | 104 mm |