Rankinė kavamalė Hario Column CM-502C
Rankinė kavamalė Hario Column CM-502C
Rankinė kavamalė Hario Column CM-502C
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Natural wood |
| Product type | Burr grinder |
| Coffee beans capacity | 40 g |
| Built-in dispenser | Yes |
| Shredding function | Yes |
| Material | Iron, Ceramic, Wood |
| Package weight | 600 g |
| Depth | 104 mm |
| Height | 231 mm |
| Width | 152 mm |