Gorenje SMK150SB 150W Coffee Grinder, Black
Product reference: 6-743816
Product reference: 6-743816
2311
Last product in warehouse
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
Your message has been successfully sent!
Fill in the required fields*
Not available
Interior material Stainless steel
Grain container capacity 45 g
Product type Coffee grinder
On/off switch Yes
Material Metal, Plastic
Cord storage Yes
Stainless steel blades Yes
Rubber feet Yes
Overheat protection Yes
Product colour Black
Power 150 W
Depth 90 mm
Width 90 mm
Weight 0.5 kg
Height 148 mm