Gorenje SMK150SB 150 W kavamalė, juoda
Prekės kodas: 6-743816
Prekės kodas: 6-743816
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
2311
Paskutinė prekė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Netaikoma
Interior material Stainless steel
Grain container capacity 45 g
Product type Coffee grinder
On/off switch Yes
Material Metal, Plastic
Cord storage Yes
Stainless steel blades Yes
Rubber feet Yes
Overheat protection Yes
Product colour Black
Power 150 W
Depth 90 mm
Width 90 mm
Weight 0.5 kg
Height 148 mm