Esperanza EKC002W coffee grinder 160 W White
Esperanza EKC002W coffee grinder 160 W White





Esperanza EKC002W coffee grinder 160 W White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | White |
| AC input voltage | 230 V |
| Power | 160 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Diameter | 10.5 cm |
| Weight | 50 g |
| Height | 170 mm |
| Cord length | 0.97 m |