- Prekė sandėlyje
Esperanza EKC002W kavamalė 160 W Balta
Esperanza EKC002W kavamalė 160 W Balta





Esperanza EKC002W kavamalė 160 W Balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Balta |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Galia | 160 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Ūgis | 170 mm |
| Skersmuo | 10,5 cm |
| Laido ilgis | 0,97 m |
| Svoris | 50 g |