Esperanza EKC002K coffee grinder 160 W Black
Esperanza EKC002K coffee grinder 160 W Black




Esperanza EKC002K coffee grinder 160 W Black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Black |
| Coffee beans capacity | 50 g |
| Easy to clean | Yes |
| Adjustable grinder settings | Yes |
| Product type | Blade grinder |
| Power | 160 W |
| AC input voltage | 230 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Diameter | 10.5 cm |
| Cord length | 0.90 m |
| Height | 170 mm |