Esperanza EKC002K kavos malūnėlis 160 W, juodas
Esperanza EKC002K kavos malūnėlis 160 W, juodas




Esperanza EKC002K kavos malūnėlis 160 W, juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Kavos pupelių talpa | 50 g |
| Lengva valyti | Taip |
| Reguliuojami malūnėlio nustatymai | Taip |
| Produkto tipas | Ašmenų šlifuoklis |
| Galia | 160 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Skersmuo | 10,5 cm |
| Laido ilgis | 0,90 m |
| Ūgis | 170 mm |