Esperanza EKC001K Coffee grinder Black 160 W
Esperanza EKC001K Coffee grinder Black 160 W



Esperanza EKC001K Coffee grinder Black 160 W
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Easy to clean | Yes |
| Coffee beans capacity | 50 g |
| Adjustable grinder settings | No |
| Stainless steel blades | Yes |
| Product colour | Black |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Power | 160 W |
| Cord length | 0.9 m |
| Height | 185 mm |
| Weight | 562 g |
| Product diameter | 96 mm |