Esperanza EKC001K Kavos malūnėlis Juoda 160 W
Esperanza EKC001K Kavos malūnėlis Juoda 160 W



Esperanza EKC001K Kavos malūnėlis Juoda 160 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Lengva valyti | Taip |
| Kavos pupelių talpa | 50 g |
| Reguliuojami malūnėlio nustatymai | Ne |
| Nerūdijančio plieno peiliukai | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Galia | 160 W |
| Laido ilgis | 0,9 m |
| Ūgis | 185 mm |
| Svoris | 562 g |
| Produkto skersmuo | 96 mm |