- In stock
-
−3%
De'Longhi KG89 110 W Stainless steel
De'Longhi KG89 110 W Stainless steel
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Coffee beans capacity | 120 g |
| Number of cups | 12 pc(s) |
| Material | Plastic, Stainless steel |
| Product colour | Stainless steel |
| Cord storage | Yes |
| Power | 110 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Weight | 1.7 kg |
| Height | 260 mm |
| Width | 130 mm |
| Depth | 160 mm |