- Prekė sandėlyje
-
−3%
De\'Longhi KG89 110 W Nerūdijantis plienas
De\'Longhi KG89 110 W Nerūdijantis plienas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Coffee beans capacity | 120 g |
| Number of cups | 12 pc(s) |
| Material | Plastic, Stainless steel |
| Product colour | Stainless steel |
| Cord storage | Yes |
| Power | 110 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Weight | 1.7 kg |
| Height | 260 mm |
| Width | 130 mm |
| Depth | 160 mm |