Comandante C40 MK4 Nitro-Blade Racing Green coffee hand grinder
Comandante C40 MK4 Nitro-Blade Racing Green coffee hand grinder





Comandante C40 MK4 Nitro-Blade Racing Green coffee hand grinder
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product type | Coffee grinder |
| Manual mode | Yes |
| Containers quantity | 1 |
| Grinder type | Grinder |
| Adjustable grinder settings | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Product colour | Green |
| Weight | 740 g |
| Diameter | 6.1 cm |
| Height | 160 mm |