Comandante C40 MK4 Nitro-Blade Racing Green kavos rankinis malūnėlis
Comandante C40 MK4 Nitro-Blade Racing Green kavos rankinis malūnėlis





Comandante C40 MK4 Nitro-Blade Racing Green kavos rankinis malūnėlis
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Žalia |
| Produkto tipas | Kavamalė |
| Rankinis režimas | Taip |
| Malūnėlio tipas | Malūnėlis |
| Reguliuojami malūnėlio nustatymai | Taip |
| Konteinerių kiekis | 1 |
| Lengva valyti | Taip |
| Skersmuo | 6,1 cm |
| Svoris | 740 g |
| Ūgis | 160 mm |