- In stock.
Coffee grinder Bosch TSM6A013B, black
Coffee grinder Bosch TSM6A013B, black



Coffee grinder Bosch TSM6A013B, black
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BOSCH, Bosch |
| Model | TSM6A013B |
| Length | 17 cm, 95 mm. |
| Width | 9 cm, 95 mm. |
| Height | 9 cm, 210 mm. |
| Power | 180W |
| Weight | 0.600 kg, 0.68 kg. |
| Color | Black |
| Adjustable coffee coarseness | No |
| Housing material | Plastic, Stainless steel |
| Pulse mode | No |
| Automatic shutdown | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Grinding mechanism type | Knives |
| Additional information | Stainless steel blade |
| Safe to use | only works with lid |
| Country of manufacture | SI |