- Prekė sandelyje
Kavamalė Bosch TSM6A013B, juoda
Kavamalė Bosch TSM6A013B, juoda



Kavamalė Bosch TSM6A013B, juoda
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BOSCH, Bosch |
| Modelis | TSM6A013B |
| Ilgis | 17 cm, 95 mm. |
| Plotis | 9 cm, 95 mm. |
| Aukštis | 9 cm, 210 mm. |
| Galia | 180 W |
| Svoris | 0.600 kg, 0.68 kg. |
| Spalva | Juoda |
| Reguliuojamas kavos rupumas | Ne |
| Korpuso medžiaga | Plastikas, Nerūdijantysis plienas |
| Pulsinis režimas | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Malimo mechanizmo tipas | Peiliukai |
| Papildoma informacija | Nerūdijančio plieno ašmenys |
| Saugus naudoti | veikia tik su dangteliu |
| Pagaminimo šalis | SI |