- In stock.
Coffee grinder Bosch TSM6A011W
Coffee grinder Bosch TSM6A011W



Coffee grinder Bosch TSM6A011W
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BOSCH, Bosch |
| Model | TSM6A011W |
| Length | 9 cm, 95 mm. |
| Width | 9 cm, 95 mm. |
| Height | 17 cm, 210 mm. |
| Power | 180W |
| Color | White color |
| Adjustable coffee coarseness | No |
| Housing material | Plastic |
| Pulse mode | No |
| Automatic shutdown | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Grinding mechanism type | Knives |
| Additional information | Effective safety: the device only works when the lid is closed |
| Weight | 0.68 kg. |
| Country of manufacture | FI |