- Prekė sandelyje
Kavamalė BOSCH TSM6A011W, balta
Kavamalė BOSCH TSM6A011W, balta



Kavamalė BOSCH TSM6A011W, balta
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BOSCH, Bosch |
| Modelis | TSM6A011W |
| Ilgis | 9 cm, 95 mm. |
| Plotis | 9 cm, 95 mm. |
| Aukštis | 17 cm, 210 mm. |
| Galia | 180 W |
| Spalva | Balta sp |
| Reguliuojamas kavos rupumas | Ne |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Pulsinis režimas | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Malimo mechanizmo tipas | Peiliukai |
| Papildoma informacija | Efektyvus saugumas: prietaisas veikia tik uždarius dangtelį |
| Svoris | 0.68 kg. |
| Pagaminimo šalis | FI |