Bosch TSM6A013B coffee grinder 180 W Black
Bosch TSM6A013B coffee grinder 180 W Black







Bosch TSM6A013B coffee grinder 180 W Black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Black |
| Coffee beans capacity | 75 g |
| Lid safety switch | Yes |
| Product type | Blade grinder |
| Stainless steel blades | Yes |
| Adjustable grinder settings | No |
| Built-in dispenser | No |
| Fine grinding | Yes |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 180 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Diameter | 9 cm |
| Weight | 600 g |
| Height | 170 mm |