Bosch TSM6A013B kavamalė 180 W Juoda
Bosch TSM6A013B kavamalė 180 W Juoda







Bosch TSM6A013B kavamalė 180 W Juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Kavos pupelių talpa | 75 g |
| Dangčio apsauginis jungiklis | Taip |
| Produkto tipas | Ašmenų šlifuoklis |
| Nerūdijančio plieno peiliukai | Taip |
| Reguliuojami malūnėlio nustatymai | Ne |
| Įmontuotas dozatorius | Ne |
| Smulkus šlifavimas | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 180 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Skersmuo | 9 cm |
| Svoris | 600 g |
| Ūgis | 170 mm |