REFRIGERATOR BI BCHA275K4SN BEKO
REFRIGERATOR BI BCHA275K4SN BEKO



REFRIGERATOR BI BCHA275K4SN BEKO
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BEKO, Beck |
| Model | BCHA275K4SN |
| Height | 177.5 cm, 1775 mm. |
| Width | 54 cm, 540mm. |
| Depth | 54.5 cm |
| Weight | 57.5 kg, 57,813 kg. |
| Refrigerator type | Bottom freezer |
| Energy efficiency class | E |
| Annual energy consumption | 224 kWh |
| Total refrigerator capacity | 262 liters |
| Useful refrigerator capacity | 193 liters |
| Freezer usable capacity | 69 liters |
| Noise level | 38 dB |
| Automatic defrosting | No |
| Changing the door opening direction | Yes |
| Lighting type | LED |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 545 mm. |
| Country of manufacture | RO |