ŠALDYTUVAS ĮM BCHA275K4SN BEKO
ŠALDYTUVAS ĮM BCHA275K4SN BEKO



ŠALDYTUVAS ĮM BCHA275K4SN BEKO
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | BCHA275K4SN |
| Aukštis | 177.5 cm, 1775 mm. |
| Plotis | 54 cm, 540 mm. |
| Gylis | 54.5 cm |
| Svoris | 57.5 kg, 57.813 kg. |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 224 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 262 l |
| Naudingoji šaldytuvo talpa | 193 l |
| Naudingoji šaldiklio talpa | 69 l |
| Triukšmo lygis | 38 dB |
| Automatinis atitirpinimas | Ne |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 545 mm. |
| Pagaminimo šalis | RO |