- In stock
Hob ELECTROLUX LIR60430
Hob ELECTROLUX LIR60430
Hob ELECTROLUX LIR60430
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Manufacturer | Electrolux |
| Hob type | Induction |
| Mounting type | Surface mounting |
| Ignition | No |
| Number of heating elements per surface | 4 |
| Standardized width | 60cm |
| Standardized depth | 50cm |
| Color | Black |
| Management | Touch control |
| Expansion zones | No |
| Frame | No |
| Cooking sensor | No |
| Meat thermometer | No |
| Holders | No |
| Increased power "WOK" burner | No |
| Gas leak protection | No |
| LPG nozzles | No |
| Pause function | Yes |
| Child lock | Yes |
| Residual heat indicator | Yes |
| Boost function | Yes |
| Automatic brewing | Yes |
| Power limitation | No |
| Power | 7350W |
| Height | 4.4 cm |
| Width | 59 cm |
| Depth | 52 cm |