- Prekė sandėlyje
Kaitlentė ELECTROLUX LIR60430
Kaitlentė ELECTROLUX LIR60430
Kaitlentė ELECTROLUX LIR60430
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | „Electrolux“ |
| Kaitlentės tipas | Indukcija |
| Montavimo tipas | Paviršinis montavimas |
| Įžiebimas | Ne |
| Kaitinimo elementų skaičius paviršiuje | 4 |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Standartizuotas gylis | 50 cm |
| Spalva | Juoda |
| Valdymas | Jutiklinis valdymas |
| Praplėtimo zonos | Ne |
| Rėmelis | Taip |
| Gaminimo sensorius | Ne |
| Mėsos termometras | Taip |
| Laikikliai | Ne |
| Padidintos galios,,WOK'' degiklis | Taip |
| Apsauga nuo dujų nuotekio | Taip |
| Suskystintų dujų purkštukai | Taip |
| Pauzės funkcija | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Liekamosios šilumos indikatorius | Taip |
| Padidintos galios funkcija | Taip |
| Automatinis užvirinimas | Taip |
| Galios ribojimas | Taip |
| Galingumas | 7350 W |
| Aukštis | 4,4 cm |
| Plotis | 59 cm |
| Gylis | 52 cm |