- In stock
Hob ELECTROLUX KDI641723K
Hob ELECTROLUX KDI641723K
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
14 - 16
business days
| Manufacturer | Electrolux |
| Hob type | Gas / Induction |
| Surface type | Glass ceramic |
| Mounting type | Surface mounting |
| Ignition | Push button |
| Number of heating elements per surface | 4 |
| Wi-Fi | No |
| Standardized width | 60cm |
| Standardized depth | 50cm |
| Color | Black |
| Management | Touch control / knobs |
| Expansion zones | 1xBridge |
| Frame | No |
| Timer | Yes |
| Cooking sensor | No |
| Meat thermometer | No |
| Holders | Cast iron |
| Increased power "WOK" burner | No |
| Gas leak protection | Yes |
| LPG nozzles | Yes |
| Pause function | Yes |
| Child lock | Yes |
| Residual heat indicator | Yes |
| Boost function | Yes |
| Automatic brewing | Yes |
| Wireless integration with the hood | No |
| Power limitation | Yes |
| Power | 8180W |
| Voltage | 220-240V |
| Height | 5cm |
| Width | 59 cm |
| Depth | 52 cm |