- Prekė sandėlyje
Kaitlentė ELECTROLUX KDI641723K
Kaitlentė ELECTROLUX KDI641723K
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 14 - 16*
d. d.
| Gamintojas | „Electrolux“ |
| Kaitlentės tipas | Dujinė / indukcinė viryklė |
| Paviršiaus tipas | Vitrokeramika |
| Montavimo tipas | Paviršinis montavimas |
| Įžiebimas | Paspauskite rankenėlę |
| Kaitinimo elementų skaičius paviršiuje | 4 |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Standartizuotas gylis | 50 cm |
| Spalva | Juoda |
| Valdymas | Jutiklinis valdymas / rankenėlės |
| Praplėtimo zonos | 1xTiltas |
| Rėmelis | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Gaminimo sensorius | Ne |
| Mėsos termometras | Taip |
| Laikikliai | Ketaus |
| Padidintos galios,,WOK'' degiklis | Taip |
| Apsauga nuo dujų nuotekio | Taip |
| Suskystintų dujų purkštukai | Taip |
| Pauzės funkcija | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Liekamosios šilumos indikatorius | Taip |
| Padidintos galios funkcija | Taip |
| Automatinis užvirinimas | Taip |
| Belaidė integracija su gartraukiu | Taip |
| Galios ribojimas | Taip |
| Galingumas | 8180 V |
| Įtampa | 220–240 V |
| Aukštis | 5 cm |
| Plotis | 59 cm |
| Gylis | 52 cm |