- In stock.
DISWASHER BI DIS35023E BEKO
DISWASHER BI DIS35023E BEKO
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BEKO, Beck |
| Model | DIS35023E |
| Width | 44.8 cm, 448 mm. |
| Depth | 55 cm |
| Height | 81.8 cm, 818 mm. |
| Weight | 29.1 kg, 30,697 kg. |
| Color | White color |
| Energy efficiency class | E |
| Water consumption per cycle | 11.9 liters |
| Number of tableware sets | 10 |
| Dishwasher type | Built-in |
| Washing efficiency class | E |
| Drying efficiency class | A |
| Noise level | 49 dB |
| Number of programs | 5 |
| Washing programs | Eco program, Mini program, Clean Shine |
| Indicators | Salt indicator, End of cycle indicator |
| Management | Mechanical |
| Protection against water spills | Yes |
| Screen | Yes |
| Tool drawer | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Delaying the start of the programme | Yes |
| Length | 550 mm. |
| Country of manufacture | TR |