- Prekė sandelyje
INDAPLOVĖ ĮM DIS35023E BEKO
INDAPLOVĖ ĮM DIS35023E BEKO
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | DIS35023E |
| Plotis | 44.8 cm, 448 mm. |
| Gylis | 55 cm |
| Aukštis | 81.8 cm, 818 mm. |
| Svoris | 29.1 kg, 30.697 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Vandens sąnaudos ciklui | 11.9 l |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Indaplovės tipas | Įmontuojama |
| Plovimo efektyvumo klasė | E |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | A |
| Triukšmo lygis | 49 dB |
| Programų skaičius | 5 |
| Plovimo programos | Eco programa, Mini programa, Clean & Shine |
| Indikatoriai | Druskos indikatorius, Ciklo pabaigos indikatorius |
| Valdymas | Mechaninis |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Įrankių stalčius | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Ilgis | 550 mm. |
| Pagaminimo šalis | TR |