- In stock.
DISWASHER BDIN25324 BEKO
DISWASHER BDIN25324 BEKO



DISWASHER BDIN25324 BEKO
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BEKO, Beck |
| Model | BDIN25324 |
| Width | 59.8 cm, 598 mm. |
| Depth | 55 cm |
| Height | 81.8 cm, 818 mm. |
| Weight | 40.70 kg, 41.7 kg. |
| Energy efficiency class | D |
| Water consumption per cycle | 9.9 liters |
| Number of tableware sets | 15 |
| Dishwasher type | Built-in |
| Washing efficiency class | D |
| Drying efficiency class | C |
| Noise level | 45 dB |
| Management | Sensory |
| Protection against water spills | Yes |
| Screen | Yes |
| Tool drawer | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Delaying the start of the programme | No |
| Length | 550 mm. |
| Country of manufacture | TR |