- Prekė sandelyje
INDAPLOVĖ ĮM BDIN25324 BEKO
INDAPLOVĖ ĮM BDIN25324 BEKO



INDAPLOVĖ ĮM BDIN25324 BEKO
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | BDIN25324 |
| Plotis | 59.8 cm, 598 mm. |
| Gylis | 55 cm |
| Aukštis | 81.8 cm, 818 mm. |
| Svoris | 40.70 kg, 41.7 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | D |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9 l |
| Indų komplektų skaičius | 15 |
| Indaplovės tipas | Įmontuojama |
| Plovimo efektyvumo klasė | D |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | C |
| Triukšmo lygis | 45 dB |
| Valdymas | Sensorinis |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Įrankių stalčius | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Programos pradžios atidėjimas | Ne |
| Ilgis | 550 mm. |
| Pagaminimo šalis | TR |